Oficiální videa

Behind the scenes videa

27. listopadu 2010 v 16:36 | Pája
A další videa, tentokrát behind the scenes, neboli za scénou.  Je to plné spoilerů, takže ti, kteří chců překvápko, by sa měli vyvarovat (ale mně sa moc líbíja :D)

To první má přes 4 minuty a půl a ty ostatní po půl minutě, takže je toho celkem dost ;)

   To první nejde vložit, tož tu dávám odkaz:

Klipové ukázky z Poutníka

20. listopadu 2010 v 18:24 | Black
Ale že se jim daří nás navnadit, alespoň mňa jo:D


Neslyším to, mám neuvěřitelně slabé repráky a zapojovat sluchátka se mi nechce. Ovšem druhá stránka, ta obrazová, je úžasná!

Třetí trailer VoDT

9. listopadu 2010 v 14:36 | Black
Asi nejepší ze všech traierů, opět se nám naskytne příležitost vidět známé scény z jiného úhlu či scény úplně nové.
Často podkopávám grafiku k propagaci filmu, protože je otřesná. Ovšem co se filmu týče, je to moc dobrý a když si člověk zvykne na Aslana, téměř tomu nemá co vytknout. Drak vypadá jako drak a ne jako opeřená potvora jako v Eragonovi, z Minotaurů jde opět strach a zvědající se moře v Aslanově zemi vypadá úchvatně.
Co mně překvapilo, je záběr na Willa, Annu a Skandara ( Petr, Zuzana, Edmund) v dobových kostýmech, já měla za to, že tam je s nima jen jeden záběr, nám už známý. Pouze v šatech narnijských, ne anglických. Sem čím dál zvědavější.
Jediné, co mě trochu štve, je použití Here comes the King od X Ray dog. Song je to pěknej a fanoučky často přidávanej k fantrailerům k narnii či jinému fantasy, ale neni to oficiální song, takže o jeho použití pochybuju. Co se týče další hudby, v té můžete poznat uplně první melodie z LWW. Chválím.

Druhý trailer VoDT

14. října 2010 v 15:54 | Black
Nejede mi zvuk na pc, takže vám nemůžu zhodnotit zvukovou stránku. Díky bohu za ty titulky, jinak bych netušila, o co tam jde. Nevim, co je to řeč, snad polština? Každopádně, díky tomu jsem se chytala. Jsou tam dobré scény, Will se zase trošku projevil..pořád říkám, že ten kluk je dobrej. Kdo viděl film Malý Rambo, tak mi dá nejspíš za pravdu:) Ovšem ta Jadis mě tam štve, co tam zas dělá? Ne, že bych ráda neviděa Tildu, ae zatim mi to tam nesedí. Drka naopak nevypadá zle:)

Trailer VoDT v češtině!

14. září 2010 v 17:26 | Black
Pro ty, co neholdují angličtině a nevadí jim dabing. Osobně sem sice traileru v originálu rozumněla minimum, ale přesto si ho raději pustím anglicky než česky. Což o to, na dabing si člověk po dvou filmech zvykne, horší ovšem je, když jsou dabéři až na dabérku Jadis vyměněni. No co se dá dělat, aspon konečně vim, co tam vykládaj:D

3x spoilers video

7. září 2010 v 19:23 | Black
Eustace je perfektní spratek, miluju toho herce, super! Lucinka je konečně královna..a Edmund..je velice slušným nástupcem Petra;)

První trailer k Poutníkovi!

17. června 2010 v 7:15 | Black
Ano, je to tak! Půl roku před premiérou se objevuje první trailer k filmu.  • úžasné kostýmy!
  • hezký provedení hvězd a dalších neznámých svoření!
  • poměrně dlouhý
  • chválím výběr scén do traileru, hezky do sebe zapadají
  • co tam dělá Tilda sice pořád nevim, každopádně je úžasná!
  • mé srdce zaplesalo při pohledu na Skandara a pak ještě víc, když se objevil Will-což mimochodem nechápu, co tam dělá na konci:D

Evanescence - Together again

10. února 2010 v 12:25 | Black
To je překvápek takhle po ránu..skupina Evanescence před lety napsala písničku pro Lva, čarodějnici a skříň , ovšem, jak sem to pochopila, se spožděním. Proto ted song vyšel na pomoc Haiti.
Je to klasická evanescencovka, ať již melancholická hudba či sbory. O textu vám toho moc neřeknu, nerozumím mu..celkově zní dobře, ale bojím se, že ve filmu by byla trochu mimo, nehodila by se tam, alespon hudebně ne..


youtube.com

Bloopers of Narnia: prince Caspian!

14. listopadu 2008 v 20:00 | Black
Super, konečně se objevilo další video...na začátek vác přivítá scéna s polibkem, až máte pocit, že je to video z filmu, jenže pak se objeví zelené pozadí a Anna se začne smát...potom následuje to, co už známe a další je už tolik pádů a nárazů, až sa vám bránica třást bude...


Mimochodem, to, ja tak Skandy s Willem tančej, tak jedna ta část-to motání rukama=oD-je můj plesový oblíbený tanec...to dělám furt=oD

Blooper Reel-PC

7. listopadu 2008 v 13:05 | Black
Tai toto je maso...nejvíc, jak uvidíte, to ,,kazila" GG...alespon v tomto videu no=oD...Jako její quick...ly...nebo jak si pšikne=oD No kukněte sami...

PS: Ty bonusy na dvd budou boží=oDinspirace: o-narnii.webgarden.cz=o)
 
 

Reklama